Home > Aanbod > Fijn Feestje

Fijn Feestje

Gegeven door: Brock

Activiteit

Discipline
theater, literatuur, muziek
Vermogen
reflecteren, waarnemen
Kerndoelen
Kerndoel 54: Uitdrukken en communiceren
Kerndoel 55: Reflecteren
Locatie
Op school
Niveau
groep 1, 2
Vorm
Geschikt voor speciaal onderwijs;
Groepsgrootte
Min. 8 deelnemers Max. 20 deelnemers , min. 1 begeleiders max. 3 begeleiders
Type
Clinic/workshop Les(sen) op maat
Werkvorm
Actief
Periode
Vanaf 01-09-2022 tot 01-07-2023

Inhoud

'Fijn Feestje' is gemaakt voor kinderen uit het speciaal onderwijs in de leeftijd van 4 tot 6 jaar. In de workshop heeft Jan Brock zijn 30 jarige ervaring in het onderwijs, de gehandicaptenzorg en het muziektheater gebundeld, wat geresulteerd heeft in een workshop van 30 minuten, waarin een combinatie wordt gemaakt tussen prentenboeken, poppenspel en muziek. Met een prentenboek als uitgangspunt wordt er een verhaal verteld, waarin de poppen een ondersteunende rol hebben en muziek het verhaal omlijst. De kinderen nemen actief deel aan de workshop en kunnen er ook voor zorgen dat het verhaal ineens een andere wending krijgt. Door zijn jarenlange ervaring is Jan in staat om mee te gaan in de beleving en fantasie van de kinderen, wat zorgt voor een bijzonder samenzijn vol positieve verhaalspanning, humor en muziek. Met rode wangen als eindresultaat.                                                                                                                                       
Er kan gewerkt worden met bestaande boeken als 'Fijn Feestje', 'Welterusten Kleine Beer', 'de Snoepjesprinses' of 'Joris en de Draak', maar u kunt ook zelf een voorstel doen over het te gebruiken prentenboek. In dat geval wordt de workshop 'op maat' gemaakt.

 

 

Toelichting competenties en kerndoelen:

Aan deze workshop nemen de kinderen actief deel. Zij kunnen het verhaal een andere wending geven, met oplossingen komen en zij nemen actief deel met diverse instrumenten.

Wat wordt er gevraagd van de leerkracht:

Actief deelnemen en een stimulans zijn voor de kinderen.

Uitvoering door:

Jan Brock

Tijdsinvestering:

Vooraf geen tijdsinvestering.

Benodigdheden:

Jan Brock neemt al het benodigde materiaal zelf mee.

Kosten

Kosten
€ 75,00 per activiteit en evt. andere kortingen (richtprijs, zie kostentoelichting)
Toelichting op de kosten:
KOSTPRIJSBEREKENING  bedrag eenheid toelichting
Activiteit   € 75,00 per activiteit
Excl. kortingen    V     
 

De workshop duurt 30 minuten en kost  € 75,- Bij 2 workshops binnen één dagdeel korting van € 15,- ( totaal € 135,-)

 
Bij 2 of meer activiteiten op dezelfde datum 15.00 korting op iedere volgende activiteit
Bijpassend aanbod: