Activiteit
- Discipline
- erfgoed
- Locatie
- Textielmuseum
- Niveau
- groep 1, 2, 3, 4
- Vorm
- Gericht op het regulier onderwijs
- Groepsgrootte
- Max. 35 deelnemers
- Type
- Clinic/workshop
- Werkvorm
- Receptief
- Periode
- Periode nog niet bekend
Voorwaarden schoolbezoek
Om voor alle kinderen een prettig museumbezoek te garanderen is er begeleiding nodig vanuit de school. Per programma staat het aantal begeleiders vermeld dat het museum bij het bezoek verwacht. Voor dit programma hebben we minimaal 4 volwassen begeleiders nodig. Alle begeleiders hebben vrije toegang.
Inhoud
Al in de prehistorie werden koorden gemaakt. Deze werden bijvoorbeeld gebruikt om zware stenen te takelen.
Neem samen met de klas een kijkje in het TextielLab, de professionele werkplaats van het museum, en leer tijdens een workshop hoe je zelf koorden kunt ‘draaien’ van verschillende garens.
Wat wordt er gevraagd van de leerkracht:
Bijzonderheden: Het is een wisselprogramma. Voor de begeleiding zijn minimaal 4 volwassenen nodig.
Locatie: je kunt naar het museum komen of de workshop op je eigen school doen
Tijdsinvestering:Duur: 1,5 uur
Kosten
- Kosten
- € 110,00 per activiteit Toelichting op de kosten:
KOSTPRIJSBEREKENING | bedrag | eenheid | toelichting | |
Activiteit | € 110,00 | per activiteit | ||
Excl. kortingen | ||||
De kosten van dit programma bedragen € 110,- per klas. Deze prijs is inclusief entree voor leerkrachten en begeleiders. Basisschool leerlingen hoeven geen entree te betalen in het TextielMuseum. |